Maak prachtige Diamond Paintings van je eigen foto's
Uurwerkje voor diamond painting klok (klassiek) kleur zwart
Artikelnummer
: 403.000.001
Verwachte levertijd
: 1 dag(en)
Standaard levertijd
:
Dit product is niet uit voorraad leverbaar
Uurwerkje voor diamond painting klok (klassiek) kleur zwart Dit uurwerkje kun je bevestigen in een diamond painting klok, door een paar steentjes uit het midden te verwijderen en hier het uurwerkje doorheen te doen. Vervolgens kun je het vastplakken met lijm. Hij werkt op één AA baterij, deze is niet inbegrepen. Inhoud: Quartz uurwerkje Secondewijzer (rood) Minutenwijzer (zwart) Urenwijzer (zwart) 2 ringetjes voor de montage Montage: Je begint met het verwijderen van een aantal steentjes, op de plek waar het klokje moet komen. Vervolgens doe je het klokje vanaf de achterkant door het doek en schuif je de 2 ringetjes er overheen, de breedste eerst, deze draai je vast met het ringetje met schroefdraad. Hierna komt eerst de urenwijzer, deze druk je met lichte druk op het breedste plastic kokertje. Hierna de minutenwijzer. Als laatste klik je de secondenwijzer er bovenop. Check even extra of de wijzers niet verboven zijn, zodat ze elkaar niet raken bij het ronddraaien. Nu doe je de batterij er in en werkt het klokje.
Sorteren op:
Deze review wordt niet direct geplaatst omdat deze eerst goedgekeurd moet worden door de beheerder. Wanneer deze review goedgekeurd is, verschijnt hij op deze pagina.
Deze review wordt niet direct geplaatst omdat deze eerst moet worden goedgekeurd door een beheerder. Wanneer deze review goedgekeurd is zal hij verschijnen op deze pagina.
Geen reviews gevonden.
Diamond Painting pakket ...